Krajský přebor deskových her | sobota 13. října 2018

Na akci je nutné se přihlásit nejpozději v pátek 12. října 2018 do 21:00 hodiny anebo smskou na telefonu 737 117 491

 

Sraz:         v 9.00 hodin v klubovně

Konec:       kolem 15.00 hodiny slavnostním vyhodnocením

S sebou:    

- 40 Kč na startovné

- přezůvky, oddílové tričko, jídlo a pití na přežití

- kartičku zdravotní pojišťovny

Program:  

Turnaj proběhne ve třech hrách: Rummikub, Gobbit, 3iQ nebo QARQ

Z každého krajského přeboru postupují do celostátního finále dva nejlepší z každé kategorie. Mistrovství ČR se uskuteční v sobotu 1. prosince 2018 v Praze

Hraje se podle standardních pravidel her, tah jednoho hráče však může být časově omezen. První a druhá věková kategorie soutěží ve hře 3iQ, nejstarší věková kategorie hraje hru QARQ. O pořadí hráčů rozhodují herní body, v případě shodnosti pak body doplňkové. V případě rovnosti bodů, a tedy i pořadí na některém z prvních tří míst celkového pořadí si soutěžící se shodou zahrají partie navíc. Tato partie rozhoduje pouze o pořadí hráčů, kteří měli stejně bodů, nemůže tedy změnit pořadí ostatních hráčů.

Hraje se podle standardních pravidel hry. Lze hrát jak podle základních pravidel hry Gobbit, tak i podle pravidel pro „Experty“, přičemž dodatečná pravidla „Duch“ a „Gobbit“ nebudou v turnajích využívána. O pořadí hráčů rozhoduje pořadí vyřazení ze hry, poslední dva hráči však partii nedohrávají. O jejich pořadí rozhoduje počet karet, které vlastní v okamžiku vyřazení třetího hráče. V případě rovnosti bodů, a tedy i pořadí na některém z prvních tří míst celkového pořadí turnaje si soutěžící se shodou zahrají partii navíc. Tato partie rozhoduje pouze o pořadí hráčů, kteří měli stejně bodů, nemůže tedy změnit pořadí ostatních hráčů.

Hraje se podle standardních pravidel her, tah jednoho hráče však může být omezen na jednu minutu. O pořadí hráčů rozhodují herní body, v případě shodnosti pak body doplňkové – tedy body získané v hrách. V případě rovnosti bodů, a tedy i pořadí na některém z prvních tří míst celkového pořadí si soutěžící se shodou zahrají partii navíc. Tato partie rozhoduje pouze o pořadí hráčů, kteří měli stejně bodů, nemůže tedy změnit pořadí ostatních hráčů.

Nejlepší tři v každé kategorii obdrží věcnou odměnu od sponzorů Albi, Millaminis, Piatnik

Pro start účastníka v krajském přeboru není rozhodující místo bydliště, jeden účastník se však smí zúčastnit jen jednoho krajského přeboru. V případě, že někdo absolvuje stejnou soutěž ve dvou různých krajích, bude diskvalifikován.

Protest se podává v rámci KP hlavnímu organizátorovi KP, spolu s protestem je třeba složit poplatek 200,- Kč, ten se v případě uznání protestu vrací. Protest musí být podán písemně před zahájením další partie.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider