8. Mistrovství MSK Puzzle dvojic 10. března 2018

Kategorie A (2008-2012)
1 Kamil Paljus Roxy Koňaříková
2 Emma Bartošová Linda Blechová
3 Lucie Šnapková Tereza Gašková
Kategorie B (2007-2002)
1 Natálie Nytrová Pavel Strakoš
2 Pavel Vnuk Jiří Židek
3 Natálie Duničková Barbora Janáčková
Kategorie C (2001 a starší)
1 Luisa Uhlařová Radka Pečinková
2 Klára Velká Marek Kuchař
3 Jana Šnapková Tereza Polehlová

Výsledky 8. ročníku


1. místo 1. místo
2. místo 2. místo
3. místo 3. místo
Nastavení fotogalerie

7. Mistrovství MSK Puzzle dvojic 4. března 2017

Kategorie A Ledové království Medvídek Pú Archa  
1 Marie Stavařová Natálie Lorenčíčová 8:09:00 7:27:00 8:04:00 23:40:00
2 Sára Buster Anna Buster 10:14:00 7:56:00 7:45:00 25:55:00
3 Adéla Čížová Eliška Durčáková 9:26:00 9:19:00 10:55:00 29:40:00
4 Lucie Mesiariková Nikol Šerudová 10:41:00 11:00:00 7:59:00 29:40:00
5 Natalia Vozňáková Kateřina Holoubková 9:22:00 10:32:00 10:24:00 30:18:00
6 Blechová Linda Bartošová Emma 10:24:00 10:19:00 10:17:00 31:00:00
7 Vavříková Bára Žárská Veronika 11:29:00 11:49:00 10:48:00 34:06:00
8 Viola Vánovská Beáta Burová 12:17:00 11:45:00 10:26:00 34:28:00
9 Tereza Gašková Lucie Šnapková 12:09:00 12:39:00 12:15:00 37:03:00
10 Tereza Bartoszová Laura Starcková 13:50:00 15:00:00 10:15:00 39:05:00
11 Sabina Hrankayová Nikola Stodůlková 15:08:00 13:43:00 11:19:00 40:10:00
12 Petr Konečný Ondřej Rajdus 15:56:00 14:50:00 12:04:00 42:50:00
13 Nikol Swaczynová Viktorie Eliášová 18:39:00 12:13:00 12:45:00 43:37:00
14 Faldynová Sára Novotný Lukáš 13:37:00 19:42:00 11:08:00 44:27:00
15 Burkovičová Ellen Kopcová Natálie 15:32:00 14:50:00 14:30:00 44:52:00
16 Krpec Jiří Tofel Jakub 14:15:00 17:07:00 15:25:00 46:47:00
17 Filip Dunička Martin Janáček 16:27:00 17:12:00 13:29:00 47:08:00
18 Sára Grafová Ema Otýpková 19:03:00 15:40:00 12:56:00 47:39:00
19 Bára Kolářová Nicol Kolářová 21:24:00 14:18:00 13:55:00 49:37:00
20 Michal Velký Oldřich Škola 18:54:00 20:10:00 14:44:00 53:48:00
21 Lukáš Třískala Ema Třískalová 30:00:00 19:40:00 15:00:00 64:40:00
Kategorie B Tom a Jerry Pes a kočka I. Sněhurka  
1 Pavel Vnuk Jiří Židek 20:44:00 16:26:00 10:30:00 47:40:00
2 Natálie Duničková Barbora Janáčková 22:04:00 20:07:00 11:23:00 53:34:00
3 Thea Barcziová Gabriela Stresová 22:07:00 23:17:00 11:21:00 56:45:00
4 Katka Cholevová Sára Grafová 21:52:00 26:21:00 13:47:00 62:00:00
5 Vendula Gřešková David Sokol 22:46:00 27:38:00 14:45:00 65:09:00
6 Tomáš Kalus Amálie Přibylová 26:41:00 30:00:00 10:12:00 66:53:00
Kategorie C Pes a kočka II. Šmoulové Strašidla  
1 Luisa Uhlářová Radka Pečinková 3:31:00 3:55:00 3:46:00 11:12:00
2 Marek Kuchař Klára Velká 6:29:00 6:15:00 7:18:00 20:02:00
3 Barbora Kuřavová Ivana Kuřavová 8:32:00 6:39:00 7:20:00 22:31:00
4 Tereza Polehlová Jana Šnapková 7:26:00 7:50:00 7:41:00 22:57:00
5 Tereza Fešarová Ivo Svoboda 9:26:00 9:07:00 6:34:00 25:07:00
6 Helena Vodičková Jana Duničková 9:06:00 14:26:00 13:24:00 36:56:00

6. Mistrovství MSK Puzzle dvojic 19.března 2016

Kategorie A

Ledové   království Trpaslíci  
1 Lucie Macurová Petra Bayerová 5:50 6:37 12:27
2 Tereza Bartoszová Natalia Vozňáková 6:37 7:00 13:37
3 Adéla Marková    Barbora Janáčková 10:18 7:15 17:33
4 Amálie Kavková Jan Zápalka 8:59 8:36 17:35
5 Magdaléna Stanečková Anežka Butorová 8:36 9:13 17:49
6 Nela Kolčářová Tomáš Kalus 8:14 10:45 18:59
7 Kateřina Fuková Apolena Fuková 8:50 10:44 19:34
8 Marie Stavařová Natálie Lorenčičová 9:05 11:02 20:07
9 Nikola Halašyová Tereza Tomisová 10:01 11:22 21:23
10 Petr Špaček Jakub Stanečka 13:33 9:59 23:32
11 Daniel Supík Martin Sztolarik 12:01 12:05 24:06
12 Hana Walková Bára Vavříková 12:38 13:12 25:50
13 Nikol Šerudová Viktorie Eliášová 13:46 15:29 29:15
14 Petr Konečný Ondřej Rajdus 15:36 16:30 32:06
15 Aneta Marková Karolína Stankušová 17:20 19:14 36:34

Kategorie B

Monsters Archa  
1 Sára Nováková Sára Blažencová 8:25 6:34 14:59
2 Jiří Židek Pavel Vnuk 8:27 6:53 15:20
3 Adéla Špačková Kateřina Gilarová 8:42 7:39 16:21
4 Radmila Tobolová Gabriela Stresová 9:39 7:30 17:09
5 Filip Dunička Natálie Duničková 8:47 8:24 17:11
6 Jan Mičulek Patrik Blaženec 9:29 10:26 19:55

Kategorie C

Pes + kočka Letadla  
1 Luisa Uhlářová Radka Pečinková 5:06 4:05 9:11
2 Tereza Polehlová Klára Velká 8:50 7:06 15:56
3 Dominika Čechová Filip Tománek 11:14 7:52 19:06
4 Marek Kuchař Jana Šnapková 11:41 8:19

20:00

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider