Lagori Cup
28. května 2023
KAM 22 b.
kluci 0-12 let – 2. místo ,,Pavoučníci,, ve složení: Hynek, Vojta K., Pavel, Honza, Ondra, David, Dino
holky 0-12 let – 1. místo ,,Regar,, ve složení: Míša K., Lucka, Anička, Jana, Bára B., Amálka, Emi, Míša Z.
kluci 13-16 let – X. místo ,,Littlecum,, ve složení: Kaktus, Vojta B., Jannis, Tomáš, Dominik Ks.
holky 13-16 let – X. místo ,,Teplá pětka,, ve složení: Bára K., Terka Gaš., Lea, Anet, Ema
holky 13-16 let – X. místo ,,Teplé rybky,, ve složení: Luca, Nicol, Terka Gal., Týtý
kluci 17-99 let – 2. místo ,,Gigacum,, ve složení: Enci, Dominik, Dan, Kryštof, Hosťa, Nikolas
kluci 17-99 let – 5. místo ,,Valar Morghulis,, ve složení: Tap, Sirka, Satan, Bambus, Kuba, Ken, Semiš, Želvin
holky 17-99 let – 2. místo ,,Gajatepami,, ve složení: Jana, Gabka, Pavla, Tereza, Míša, Monča
29. května 2022
KAM 26 b.
holky 0-12 let – 1. místo ,,Plesnivý sýry,,
kluci 0-12 let – 2. místo ,,Ohnivé šípy,,
holky 13-16 let – 1. místo ,,Teplé rybky,,
kluci 13-16 let – 2. místo ,,Lopatky,,
holky 17-99 let – 1. místo ,,Thamgagaja,,
kluci 17-99 let – 3. místo ,,Lenochodi,,
kluci 17-99 let – 4. místo ,,YBSF,,
KADAO 16 b.
Čmoudík 13 b.
30 + 2 7 b.
Zálesák 6 b.
BVÚ 0 b.
2. června 2019
1. KAM 26 b.
(mladší kluci 0-12 let – 4. místo – Elka – Nikolas, Matouš, Jannis, Kaktus)
(mladší holky 0-12 let – 1. místo – No Name – Týtý, Lucka Š., Lucka Z., Nicol, Míša, Terka Gal.)
(starší kluci 13-16 let – 2. místo – Saláti – Bambus, Hosťa, Donut, Filip, Dan)
(starší holky 13-16 let – 1. místo – Beze jména – Nikol, Amálka, Thea, Eliška, Naty)
(nejstarší kluci 17-99 let – 1. místo – Dneska nehraju – Tap, Šimon, Semiš, Ken, Koblih)
(nejstarší kluci 17-99 let – 5. místo – Mrkev v zimě – Rubr, Michal, Kapr, Atlas, Točák, Želvin)
(nejstarší holky 17-99 let – 1. místo – Soupeř nepřijel – Poltera, Jana, Kačka, Verča)
(nejstarší holky 17-99 let – 2. místo – Modrá je dobrá – Miša, Monča, Danča, Gabka)
2. Čmoudík 13 b.
3.-4. KADAO, BVÚ 11,5 b.
5. 30+2 8 b.
6. Zálesák Hlučín 3 b.
4. června 2017
1. KAM 26 b. (5-4-4-5-3-5)
(mladší kluci 0-12 let – 1. místo My/Vy – Enci, Franta, Dan G., Matouš, Dan S.)
(mladší holky 0-12 let – 2. místo – Dream Team – Thea, Amálka, Terka T., Terka Gal., Terka Gaš., Kasi, Gabka)
(starší kluci 13-16 let – 2. místo – Šaliny – Radim, Ctibor, Hosťa, Honza, Naty)
(starší holky 13-16 let – 1. místo – Kokety 2K17 – Gabka, Simona, Alex, Danča Ř., Terka H., Sára)
(nejstarší kluci 17-99 let – 3. místo – Oldies – Sirka, Tap, Zeman, Šimon, Semiš)
(nejstarší kluci 17-99 let – 5. místo – Železobetonový rumburak – Rubr, Želvin, Martin, Atlas, Kapr, Dan)
(nejstarší holky 17-99 let – 1. místo – HAJAMI/POVEKL – Jana, Míša, Hanka, Poltera, Klára, Verča)
2. KADAO 21 b. (1-3-5-4-4-4)
3. Čmoudík 17 b.
4. Průzkumník 8 b.
5. BVÚ 6 b.
6. 30+2 5 b.
7. Hogani 4 b.
8.-9. Sylvatik 2 b.
8.-9. Sedmička 2 b.
24. dubna 2016
1. KADAO 24 b. (2-5-4-5-3-5)
2. KAM 20 b. (4-4-5-0-4-3)
(mladší holky – 2. místo Slunečnice – Alex, Anička, Magda, Terka T., Terka M.)
(mladší kluci – 2. místo Ultras – Enci, Hosťa, Kevin, Tomáš)
(starší holky – 1. místo Kokety – Gabka, Danča, Terka, Sára)
(starší kluci – 7. místo Mexiko – Pavel, Točák, Leon, Ctibor)
(nejstarší holky – 2. místo Ty z Kamu – Hanka, Poltera, Verča, Morče, Diana, Klára)
(nejstarší kluci – 3. místo Oldies – Atlas, Zeman, Rubr, Šimon, Martin, Ken, Želvin, Tap)
3. Čmoudík 18 b. (5-3-0-4-2-4)
4. Průzkumník 10 b. (0-2-0-3-5-0)
5. Třicítka + DD 4 b. (3-0-0-1-0-0)
6.-8. BVÚ 2 b. (0-0-0-0-0-2)
6.-8. Hogan 2 b. (0-0-0-0-2-0)
6.-8. KTO 2 b. (0-0-0-2-0-0)
9. Askalon 1 b. (0-0-0-0-0-1)
26. dubna 2015
1. KADAO 21 b.
2. Čmoudík 15 b.
3. KAM 13,5 b.
(mladší kluci – 5. místo Bombeři – Donut, Kevin, Enci, Hosťa)
(mladší holky – 1. místo Jumpsport – Alex, Nikol, Terka M., Terka T.)
(starší kluci – 6. místo Aladinové – Točák, Koblih, Honza, Vašek)
(nejstarší kluci – 3.-4. místo Velcí kamáci – Zeman, Semiš, Atlas, Rubr, Želvin, Martin, Šimon, Tap)
(nejstarší holky – 1. místo Slunečnice – Jana, Hanka, Klára, Magda, Poltera)
4. Třicítka + Dvojka 9 b.
5. Průzkumník 8 b.
6. Askalon 4 b.
7. Sylvatik 3,5 b.
8. K.T.O. 3 b.
9. BVÚ 2 b.
10. Hogan 0 b.
1. května 2014 (Louky u Koliby v Bělském lese)
1. KADAO 28 b.
2. Čmoudík 16 b.
3. KAM 10 b.
(mladší kluci – 3. místo Modří smradi – Ctibor, Enci, Kevin, Vašek, Honza, Alex, Hosťa)
(nejstarší kluci – 4. místo Dream Team – Šimon, Tap, Semiš, Atlas, Martin, Sirka, Keča)
(nejstarší kluci – 6. místo Economic Boys – Kapr, Ken, Rubr, Želvin, Pavel, Česnek)
(nejstarší holky – 1. místo HAJAVIPOK – Hanka, Jana, Viki, Poltera, Klára)
4. – 5. Sylvatik 4 b.
4. – 5. BVÚ 4 b.
6. K.T.O. 3 b.
7. – 8. Hogan 1 b.
7. – 8. Askalon 1 b.
1. května 2013
1. KADAO 22 b.
2. – 3. Čmoudík 19 b.
2. – 3. KAM 19 b.
(mladší kluci – 4. místo Mrňouskové – Enci, Hosťa, Gabka, Alex)
(starší holky – 1. místo Titanik – Diana, Viki, Pavla, Klára)
(starší kluci – 2. místo Hmyzí síla – Želvin, Filip, Pavel, Česnek, Rubr)
(nejstarší kluci – 2. místo Kamáci – Šimon, Tap, Sirka, Keča, Atlas, Zeman)
(nejstarší kluci – 3. místo AU – Kapr, Ken, Semiš, Pluto, Martin)
(nejstarší holky – 2. místo Maklhaja – Jana, Magda, Hanka, Morče)
4. Hogan 4 b.
5. Třicítka 2 b.
6. Sylvatik 1 b.
7. Askalon 0 b.
1. května 2012
1. KADAO 22 b.
2. KAM 14 b.
(mladší kluci – 1. místo Hybridi – Pavel, Klára, Pavla, Radim)
(starší kluci – 2. místo Goryl Team – Morče, Želvin, Martin, Dan, Česnek, Poltera, Rubr)
(nejstarší holky – 2. místo Kamačky – Morče, Jana, Poltera)
(nejstarší kluci – 5. místo Kamáci – Kapr, Zeman, Tap, Semiš, Keča, Ken, Atlas, Jana, Sirka)
3. Čmoudík 11 b.
4. Třicítka 6 b.
5. Askalon 4 b.
6. Hogan 2 b.
7. Bludný Kruh, Paprsek 0 b.
1. května 2011
1. KADAO 13 b.
2. Čmoudík 11 b.
3. Sylvatik 11 b.
4. KAM 10 b.
(mladší – 3. místo El Bunda – Klára, Pavel, Pavla, Radim)
(starší – 3. místo Fúsatý křeček – Pluto, Hanka, Atlas, Frodo, Česnek, Morče, Želvin)
(nejstarší – 2. místo Kamáci – Semiš, Zeman, Šimon, Tap, Cibul, Keča, Kapr, Ken)
5. Hogan 4 b.
6. Bludný kruh 2 b.
7. Askalon 1 b.
1. května 2010
1. KAM 13 b.
(mladší – 1. místo Kidy – Pštros, Pavel, Klára, Pavla, Míša)
(starší – 2. místo Skilly – Pluto, Morče, Cibul, Frodo, Želvin, Simona)
(nejstarší – 5. místo Atsekejake – Ken, Keča, Atlas, Semiš, Jana)
(nejstarší – 2. místo Sakra – Kapr, Zeman, Bajo, Tap)
2. Čmoudík 10 b.
3. Askalon 3 b.
4. Sylvatik, Bludný kruh 2 b.