4. června 2017

1. KAM     26 b. (5-4-4-5-3-5)

     (mladší kluci 0-12 let - 1. místo My/Vy - Enci, Franta, Dan G., Matouš, Dan S.)

     (mladší holky 0-12 let - 2. místo - Dream Team - Thea, Amálka, Terka T., Terka Gal., Terka Gaš., Kasi, Gabka)

     (starší kluci 13-16 let - 2. místo - Šaliny - Radim, Ctibor, Hosťa, Honza, Naty)

     (starší holky 13-16 let - 1. místo - Kokety 2K17 - Gabka, Simona, Alex, Danča Ř., Terka H., Sára)

     (nejstarší kluci 17-99 let - 3. místo - Oldies - Sirka, Tap, Zeman, Šimon, Semiš)

     (nejstarší kluci 17-99 let - 5. místo - Železobetonový rumburak - Rubr, Želvin, Martin, Atlas, Kapr, Dan)

     (nejstarší holky 17-99 let - 1. místo - HAJAMI/POVEKL - Jana, Míša, Hanka, Poltera, Klára, Verča)

2. KADAO     21 b. (1-3-5-4-4-4)

3. Čmoudík     17 b.

4. Průzkumník     8 b.

5. BVÚ     6 b.

6. 30+2     5 b.

7. Hogani     4 b.

8.-9. Sylvatik     2 b.

8.-9. Sedmička     2 b.

 

24. dubna 2016

1. KADAO     24 b. (2-5-4-5-3-5)

2. KAM     20 b. (4-4-5-0-4-3)

     (mladší holky - 2. místo Slunečnice - Alex, Anička, Magda, Terka T., Terka M.)

     (mladší kluci - 2. místo Ultras - Enci, Hosťa, Kevin, Tomáš)

     (starší holky - 1. místo Kokety - Gabka, Danča, Terka, Sára)

     (starší kluci - 7. místo Mexiko - Pavel, Točák, Leon, Ctibor)

     (nejstarší holky - 2. místo Ty z Kamu - Hanka, Poltera, Verča, Morče, Diana, Klára)

     (nejstarší kluci - 3. místo Oldies - Atlas, Zeman, Rubr, Šimon, Martin, Ken, Želvin, Tap)

3. Čmoudík     18 b. (5-3-0-4-2-4)

4. Průzkumník     10 b. (0-2-0-3-5-0)

5. Třicítka + DD     4 b. (3-0-0-1-0-0)

6.-8. BVÚ     2 b. (0-0-0-0-0-2)

6.-8. Hogan     2 b. (0-0-0-0-2-0)

6.-8. KTO     2 b. (0-0-0-2-0-0)

9. Askalon     1 b. (0-0-0-0-0-1)

26. dubna 2015

1. KADAO     21 b.

2. Čmoudík     15 b.

3. KAM     13,5 b.

     (mladší kluci - 5. místo Bombeři - Donut, Kevin, Enci, Hosťa)

     (mladší holky - 1. místo Jumpsport - Alex, Nikol, Terka M., Terka T.)

     (starší kluci - 6. místo Aladinové - Točák, Koblih, Honza, Vašek)

     (nejstarší kluci - 3.-4. místo Velcí kamáci - Zeman, Semiš, Atlas, Rubr, Želvin, Martin, Šimon, Tap)

     (nejstarší holky - 1. místo Slunečnice - Jana, Hanka, Klára, Magda, Poltera)

4. Třicítka + Dvojka     9 b.

5. Průzkumník     8 b.

6. Askalon     4 b.

7. Sylvatik     3,5 b.

8. K.T.O.     3 b.

9. BVÚ     2 b.

10. Hogan     0 b.

 

1. května 2014 (Louky u Koliby v Bělském lese)

1. KADAO     28 b.

2. Čmoudík     16 b.

3. KAM    10 b.

     (mladší kluci - 3. místo Modří smradi - Ctibor, Enci, Kevin, Vašek, Honza, Alex, Hosťa)

     (nejstarší kluci - 4. místo Dream Team - Šimon, Tap, Semiš, Atlas, Martin, Sirka, Keča)

     (nejstarší kluci - 6. místo Economic Boys - Kapr, Ken, Rubr, Želvin, Pavel, Česnek)

     (nejstarší holky - 1. místo HAJAVIPOK - Hanka, Jana, Viki, Poltera, Klára)

4. - 5. Sylvatik     4 b.

4. - 5. BVÚ     4 b.

6. K.T.O.     3 b.

7. - 8. Hogan     1 b.

7. - 8. Askalon     1 b.

1. května 2013

1. KADAO     22 b.

2. - 3. Čmoudík     19 b.

2. - 3. KAM     19 b.

     (mladší kluci - 4. místo Mrňouskové - Enci, Hosťa, Gabka, Alex)

     (starší holky - 1. místo Titanik - Diana, Viki, Pavla, Klára)

     (starší kluci - 2. místo Hmyzí síla - Želvin, Filip, Pavel, Česnek, Rubr)

     (nejstarší kluci - 2. místo Kamáci - Šimon, Tap, Sirka, Keča, Atlas, Zeman)

     (nejstarší kluci - 3. místo AU - Kapr, Ken, Semiš, Pluto, Martin)

     (nejstarší holky - 2. místo Maklhaja - Jana, Magda, Hanka, Morče)

4. Hogan     4 b.

5. Třicítka     2 b.

6. Sylvatik     1 b.

7. Askalon     0 b.

1. května 2012

1. KADAO     22 b.

2. KAM     14 b.

     (mladší kluci - 1. místo Hybridi - Pavel, Klára, Pavla, Radim)

     (starší kluci - 2. místo Goryl Team - Morče, Želvin, Martin, Dan, Česnek, Poltera, Rubr)

     (nejstarší holky - 2. místo Kamačky - Morče, Jana, Poltera)

     (nejstarší kluci - 5. místo Kamáci - Kapr, Zeman, Tap, Semiš, Keča, Ken, Atlas, Jana, Sirka)

3. Čmoudík     11 b.

4. Třicítka     6 b.

5. Askalon     4 b.

6. Hogan     2 b.

7. Bludný Kruh, Paprsek     0 b.

1. května 2011

1. KADAO     13 b.

2. Čmoudík     11 b.

3. Sylvatik     11 b.

4. KAM     10 b.

     (mladší - 3. místo El Bunda - Klára, Pavel, Pavla, Radim)

     (starší - 3. místo Fúsatý křeček - Pluto, Hanka, Atlas, Frodo, Česnek, Morče, Želvin)

     (nejstarší - 2. místo Kamáci - Semiš, Zeman, Šimon, Tap, Cibul, Keča, Kapr, Ken)

5. Hogan     4 b.

6. Bludný kruh     2 b.

7. Askalon    1 b.

1. května 2010

1. KAM     13 b.

     (mladší - 1. místo Kidy - Pštros, Pavel, Klára, Pavla, Míša)

     (starší - 2. místo Skilly - Pluto, Morče, Cibul, Frodo, Želvin, Simona)

     (nejstarší - 5. místo Atsekejake - Ken, Keča, Atlas, Semiš, Jana)

     (nejstarší - 2. místo Sakra - Kapr, Zeman, Bajo, Tap)

2. Čmoudík     10 b.

3. Askalon     3 b.

4. Sylvatik, Bludný kruh     2 b.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider